Straszna Wyspa Piratów LEGO® Creator jako gratis przy zakupach za min. 470 zł

Zestaw LEGO® Creator Straszna Wyspa Piratów to gratis dla klientów, którzy dokonają zakupów za minimum 470 zł w oficjalnym sklepie LEGO®. Oferta trwa od 10 do 22 października 2023 lub do wyczerpania zapasów.
Udostępnij:  
Straszna Wyspa Piratów LEGO® Creator
Straszna wyspa piratów jako gratis
Straszna Wyspa Piratów LEGO® Creator to zestaw, który może być doskonałym sposobem na świętowanie Halloween i wspaniałą zabawą. Wyspa pełna jest tajemnic i przygód, które czekają na odkrycie. Na jej terenie znajdziesz mroczną jaskinię w kształcie otwartej paszczy rekina, która budzi grozę swoim wyglądem. Oprócz tego, na wyspie stoją ruiny przerażającego zamku, którego schody prowadzą do nieznanych zakamarków. Fani LEGO® znajdą wiele niespodzianek, w tym skrzynię pełną skarbów, takich jak złoto i drogocenna biżuteria. Możesz odgrywać historie o poszukiwaniu skarbów i odkrywaniu ich tajemniczego pochodzenia. W zestawie znajdziesz także czaszkę i nietoperza, które dodają atmosfery strasznego Halloween.

Ale to nie koniec! W kierunku wyspy płynie pirat na tratwie, trzymając wiosło w jednej ręce i niebezpieczny miecz w drugiej. Czy będzie próbował zdobyć skarby czy może uciekać przed tajemnicami Strasznej Wyspy? To już zależy od twojej wyobraźni i kreatywności!
Straszna wyspa piratów LEGO® Creator (nr katalogowy 40597)
Straszna wyspa piratów LEGO® Creator (nr katalogowy 40597)
Ten zestaw LEGO® to nie tylko doskonała rozrywka na Halloween, ale także możliwość stworzenia własnej przygody na Strasznej Wyspie Piratów, która zapewni wiele godzin ekscytującej zabawy.

Zestaw Straszna Wyspa Piratów LEGO® Creator zawiera 214 elementów w tym minifigurkę pirata na tratwie i jest dedykowany dzieciom od 8 roku życia. Wyspa ma 13 cm wysokości, 12 cm szerokości i 9 cm głębokości. Wartość katalogowa na stronię sklepu to 89,99 zł.
Straszna wyspa piratów 40597 LEGO® Creator
Straszna wyspa piratów40597 - LEGO® Creator8+214
99,00Przejdź do sklepu
Udostępnij na FacebookuUdostępnij na XKopiuj link
Czytaj dalej