LEGO® Icons przedstawia nowy zestaw Małe roślinki - zaplanuj swój mały ogródek botaniczny!

LEGO® wprowadza na rynek nowy kwiatowy zestaw w kolekcji Icons - "Małe roślinki" (Tiny Plants) o numerze katalogowym 10329. To idealna propozycja dla osób, które kochają naturę, ogrodnictwo, lub po prostu cenią sobie wyjątkową dekorację w swoim domu lub biurze.
Udostępnij:  
Małe roślinki 10329 - nowy zestaw LEGO® Icons
Małe roślinki 10329 - nowy zestaw LEGO® Icons

Zestaw "Małe roślinki" zachwyca swoją szczegółowością i różnorodnością. Znajdziemy w nim 758 elementów, które pozwalają zbudować 9 różnych roślin w osobnych doniczkach w kolorze terakoty. To prawdziwa gratka dla miłośników botaniki, jak i osób, które chcą zacząć swoją przygodę z roślinami.

W zestawie znajdziemy sukulenty, egzotyczne rośliny tropikalne, a nawet fascynujące rośliny mięsożerne. Grubosz jajowaty, szczawik trójkątny, anturium, muchołówka amerykańska, rosiczka i kapturnica - to tylko niektóre z roślin, które można stworzyć za pomocą klocków z serii LEGO® Icons. Każdy element zestawu odzwierciedla prawdziwe rośliny w najdrobniejszych szczegółach, co sprawia, że ​​jest to prawdziwe dzieło sztuki.

Małe roślinki w doniczkach w kolorze terakoty
Małe roślinki w doniczkach w kolorze terakoty
Zestaw "Małe roślinki" jest dedykowany osobom od 18 roku życia, ale z pewnością młodsi też sobie poradzą z jego budową. Jest to doskonała propozycja dla osób, które chcą poświęcić chwilę na kreatywną zabawę, budując własne ogrody botaniczne.

Dla tych, którzy chcą jeszcze bardziej urozmaicić swoją kolekcję botaniczną LEGO®, zestaw "Małe roślinki" idealnie pasuje. Odkryj całą kolekcję zawierającą kwiaty z LEGO® i stwórz swój własny zakątek natury w swoim domu lub biurze.

Małe roślinki 10329 LEGO® Icons
Małe roślinki 10329 LEGO® Icons
Co więcej, zestaw ten jest już dostępny w przedsprzedaży, a wysyłka rozpocznie się 1 grudnia 2023 roku. Cena katalogowa zestawu to 249,99 zł, co sprawia, że ​​jest to doskonały prezent na nadchodzące święta lub sposób na okazjonalne obdarowanie siebie samego. Przejdź na oficjalną stronę sklepu LEGO®.

Małe roślinki 10329 LEGO® Icons
Małe roślinki10329 - LEGO® Icons18+758więcej ofert (8)
188,72Przejdź do sklepu

Wreszcie, LEGO® Icons "Małe roślinki" to nie tylko zabawa, to również możliwość wyrażenia swojej pasji do ogrodnictwa i natury. Zachęcamy do zbudowania swojego małego ogrodu botanicznego i cieszenia się pięknem roślin w formie klocków LEGO®.

Oficjalny sklep LEGO®Oficjalny sklep LEGO®Przejdź do sklepu

Udostępnij na FacebookuUdostępnij na XKopiuj link
Czytaj dalej