Ornithopter - nowy zestaw w serii LEGO® Icons

Nowy zestaw klocków LEGO® z serii Icons - "Diuna - Atreides Royal Ornithopter" - już dostępny w przedsprzedaży na oficjalnej stronie sklepu lego.pl!
Udostępnij:  
Diuna - Atreides Royal Ornithopter - LEGO® Icons 10327
Diuna - Atreides Royal Ornithopter - LEGO® Icons (10327)
Świat miłośników filmów i fanów klocków LEGO® znów ma powody do radości, ponieważ właśnie pojawił się nowy, fascynujący zestaw klocków, który przenosi nas w odległe zakątki kosmicznego uniwersum. Nazwa zestawu brzmi dumnie - "Diuna - Atreides Royal Ornithopter" i jest to produkt, który zapowiada się jako must-have dla wszystkich fanów sagi "Diuna".

Ornithopter - LEGO® Icons
Ornithopter - LEGO® Icons
Zestaw, który jest częścią prestiżowej serii LEGO® Icons, jest już dostępny w przedsprzedaży od dziś. To doskonała okazja dla miłośników klocków LEGO® oraz fanów kultowego świata stworzonego przez Franka Herberta.

Warto odnotować, że wysyłka zestawu rozpocznie się 1 lutego 2024 roku, więc można już teraz zacząć oczekiwać na tę wyjątkową premierę.

Cena katalogowa zestawu to 779,99 zł, co może wydawać się sporym wydatkiem, ale jak się przekonacie, jest to inwestycja w niezapomniane chwile spędzone na budowaniu i eksploracji świata Diuny.

Diuna - Atreides Royal Ornithopter dla kolekcjonerów LEGO® Icons
Diuna - Atreides Royal Ornithopter dla kolekcjonerów LEGO® Icons
Zestaw "Diuna - Atreides Royal Ornithopter" (numer katalogowy: 10327) jest dedykowany dla osób w wieku od 18 lat, co świadczy o jego zaawansowanym poziomie skomplikowania i dbałości o najdrobniejsze detale.

W zestawie znajduje się imponująca liczba 1369 klocków, które pozwolą na stworzenie dokładnej repliki legendarnego statku powietrznego rodu Atreides. Ta fascynująca konstrukcja zachwyci wszystkich fanów Diuny, niezależnie od tego, czy są związani z książkami, filmami czy obiema formami.

Największym atutem tego zestawu jest możliwość stworzenia statku powietrznego z rozłożonymi skrzydłami, rozkładanym podwoziem oraz otwieranym kokpitem. To niezwykle realistyczna i dopracowana konstrukcja, która przeniesie cię prosto na pustynne wydmy Diuny.

Diuna - Atreides Royal Ornithopter z minifigurkami
Diuna - Atreides Royal Ornithopter z minifigurkami
Ale to jeszcze nie koniec niespodzianek! W zestawie znajduje się także osiem minifigurek kultowych postaci z filmu "Diuna". Możesz teraz wcielić się w ulubionych bohaterów, takich jak Paul Atreides, Lady Jessika, Gurney Halleck, Chani, Leto Atreides, Liet Kynes, Duncan Idaho i baron Harkonnen w swojej charakterystycznej długiej szacie.

Oprócz samej zabawy z zestawem, LEGO® przygotowało także coś dla miłośników technologii. W zestawie znajduje się aplikacja LEGO® Builder, która zawiera cyfrową wersję instrukcji budowania do tego zestawu. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy lubią mieć wszystko pod kontrolą i chcą uniknąć zgubionych instrukcji.

Wymiary ukończonego modelu są równie imponujące, co sam zestaw. Statek powietrzny z rozłożonymi skrzydłami mierzy 23 cm wysokości, 57 cm długości i aż 79 cm szerokości. To naprawdę imponujący element do kolekcji każdego fana Diuny.
Diuna - Atreides Royal Ornithopter 10327 LEGO® Icons
Diuna - Atreides Royal Ornithopter10327 - LEGO® Icons18+1369więcej ofert (2)
599,00Przejdź do sklepu

Zestaw LEGO® "Diuna - Atreides Royal Ornithopter" to gratka nie tylko dla miłośników klocków LEGO®, ale także dla fanów kultowej sagi "Diuna". To możliwość stworzenia własnej wersji tego legendarnego statku powietrznego oraz przywołania postaci z filmu. Dla tych, którzy kochają klocki i chcą poznać lub przypomnieć sobie historię Diuny, ten zestaw to obowiązkowy zakup. Przygotujcie się na emocjonującą podróż na jedną z najbardziej tajemniczych planet w historii science fiction!

Oficjalny sklep LEGO®Oficjalny sklep LEGO®Przejdź do sklepu
Udostępnij na FacebookuUdostępnij na XKopiuj link
Czytaj dalej